Jēkabpils Radio 1, sadarbojoties ar "Zaļā josta" un SIA "Vidusdaugavas SPAAO", uzsāk raidījumu ciklu "Zaļā studija"

Raidījumu ciklā stāstīsim par iepakojuma, videi kaitīgo preču, elektrisko un elektronisko iekārtu savākšanu un pārstrādi, lai sabiedrība ir izglītota un motivēta šos atkritumus šķirot un izmest tos paredzētajās vietās, kā arī taupīgi attiekties pret dabas resursiem kopumā.
"Zaļā studija" - par tīru vidi mums apkārt!

Informatīvi izglītojošā raidījumā dosimies ārpus radio studijas telpām, lai klātienē tiktos un diskutētu ar skolēniem par vides tēmām, skaidrotu atkritumu šķirošanas nepieciešamību, iesaistot viedokļu paušanā arī atkritumu apsaimniekotājus, lai kopā rūpētos par tīru Latviju!

Raidījums tapis ar "Zaļā josta" un Vidusdaugavas atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma līdzdalību un atbalstu.

 

Pirmajā raidījumā "Zaļā studija" dodas uz Krustpils pamatskolu! Pastāstīsim un parādīsim, kā šķirot, lai apkārtējā vide kļūtu tīrāka.

 
Jēkabpils Radio 1 ēterā izskanējis otrais "Zaļās studijas" raidījums, kurā viesojāmies Aknīstē, lai klātienē diskutētu ar skolēniem par atkritumu šķirošanu. Šīs epizodes tēma – papīrs!

 
Jēkabpils Radio1 ēterā izskanējis trešais "Zaļās studijas" raidījums, kurā viesojāmies Zasā, lai klātienē diskutētu ar skolēniem par atkritumu šķirošanu. Šīs epizodes tēma – plastmasa!

 
Pēc vairāku mēnešu pauzes Radio 1 ēterā atgriežas raidījums "Zaļā studija". Šoreiz dodamies uz Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolu Neretā, lai klātienē uzrunātu skolēnus.

 
Klāt kārtējais Radio 1 raidījums "Zaļā studija". Dodamies uz Viesīstes vidusskolu.