Neretas un Jaunjelgavas apvienībās mainās atkritumu apsaimniekotājs
30Apr

Neretas un Jaunjelgavas apvienībās mainās atkritumu apsaimniekotājs

Ar 2024.gada 1.jūniju Neretas un Jaunjelgavas apvienībās mainās atkritumu apsaimniekotājs.

Ir noslēdzies atklāts konkurss iepirkumam "Sadzīves atkritumu apsaimniekošana Aizkraukles novada administratīvajā teritorijā" un Aizkraukles novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar šī konkursa 1.daļas "Sadzīves atkritumu apsaimniekošana Aizkraukles novada Neretas un Jaunjelgavas apvienībā" uzvarētāju SIA "ĶILUPE".

Līdz šim Neretas un Jaunjelgavas apvienībās atkritumu apsaimniekošanu nodrošināja SIA "Vidusdaugavas SPAAO".

Sakarā ar to, ka ar 2024.gada 1.jūniju atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Neretas un Jaunjelgavas apvienībās sniegs cits komersants,  SIA "Vidusdaugavas SPAAO" aicina pārslēgt līgumus ar jaunu atkritumu apsaimniekotāju.

Pārslēgt līgumu par atkritumu apsaimniekošanu visērtāk ir SIA "ĶILUPE" mājaslapā www.kilupe.lv vai ŠEIT. Jautājumu gadījumos aicinām sazināties ar atkritumu apsaimniekotāja SIA "ĶILUPE" klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tālruni 29104053, 65071222 vai rakstot e-pastu uz kilupe@gmail.com.

SIA "Vidusdaugavas SPAAO" Neretas un Jaunjelgavas apvienību klientiem, kuriem uz 2024.gada 21.jūniju (20.jūnijs ir apmaksas termiņš par maijā sniegtajiem pakalpojumiem) ir izveidojusies pārmaksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, lūdzam iesniegt naudas atmaksas pieprasījumu:

  • Klientu apkalpošanas centrā: Rīgas iela 210, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5201 (IESNIEGUMS-KAC) vai
  • elektroniskā veidā, parakstot iesniegumu ar drošu elektronisko parakstu un atsūtot uz e-pastu: kac@spaao.lv (IESNIEGUMS-EL).

Jautājumu gadījumos aicinām sazināties ar SIA "Vidusdaugavas SPAAO" Klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tālr. 28367235 vai rakstot e-pastu uz kac@spaao.lv


Paldies mūsu klientiem par sadarbību!
Veiksmi vēlot,
SIA "Vidusdaugavas SPAAO"

Ieteikt citiem: