Klientu apkalpošanas centrs pakalpojumus klātienē sniegs
11Okt

Klientu apkalpošanas centrs pakalpojumus klātienē sniegs "zaļajā režīmā", bet iegādāties marķētos atkritumu maisus varēs arī "sarkanajā režīmā"

Lai izpildītu Ministru kabineta ārkārtējās situācijas laikā pieņemtos noteikumus, ierobežotu Covid-19 izplatību un rūpētos par iedzīvotāju veselību, sākot no 2021. gada 11. oktobra, SIA "Vidusdaugavas SPAAO" klientu apkalpošanas centrs pakalpojumus klātienē sniegs "zaļajā režīmā". Tas nozīmē, ka turpmāk gan klientu apkalpošanas centra darbinieki, gan klienti varēs sniegt un saņemt klātienes pakalpojumus ar derīgiem sadarbspējīgiem vakcinācijas sertifikātiem.

Pieteikties klātienes apmeklējumam varēs: zvanot pa tālruni 28367235 vai rakstot uz e-pastu: spaao@inbox.lv.

Ierodoties klientu apkalpošanas centrā, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam (pase vai ID karte) un derīgam sadarbspējīgam vakcinācijas sertifikātam.

Tie klienti, kuriem nav derīga sadarbspējīga vakcinācijas sertifikāta, tiks apkalpoti attālināti, t.i. elektroniski vai telefoniski.

Iegādāties marķētos atkritumu maisus varēs arī "sarkanajā režīmā" (bez Covid-19 sertifikāta vai negatīva testa):
SIA “Vidusdaugavas SPAAO” Jēkabpils birojā: Rīgas ielā 210, Jēkabpilī, Jēkabpils nov., LV-5202.  P, C: 8:00-12:00, iepriekš vienojoties pa tālruni: 28367235.

Lūdzam izvērtēt klātienes apmeklējuma nepieciešamību un izmantot neklātienes klientu apkalpošanas kanālus!

Apmeklējot klientu apkalpošanas centru, klientiem ir jābūt piesardzīgiem un atbildīgiem, jāievēro visi valstī noteiktie piesardzības pasākumi. Klienti nedrīkst apmeklēt klientu apkalpošanas centru, ja ir elpceļu slimības pazīmes, kā arī ja noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.

Par līgumu slēgšanu un norēķiniem lūdzam sazināties ar mums pa tel. 28367235 vai rakstīt uz e-pastu: spaao@inbox.lv.

Ieteikt citiem: